Advert
Bu haber 12 Ocak 2018 18:11:19 Tarihinde eklenmiştir.

Esnaflıkta Devrime Talipler !

Sinop Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığına aday olan Yılmaz Öz ve yönetiminin 10 maddelik seçim taahhüt'ünü duyan esnaf, ' Bu maddeler sektörde devrim anlamına geliyor' dedi.

Esnaflıkta Devrime Talipler !

 

Sinop Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığına aday olan Yılmaz Öz ve yönetiminin 10 maddelik seçim taahhüt'ünü  duyan esnaf, ' Bu maddeler sektörde devrim anlamına geliyor' dedi.

 

 

14 Ocak'ta yapılacak olan Sinop Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlık seçimi öncesinde Yılmaz Öz ve yönetimi  taahhütlerini açıkladı.


Sektörde devrim niteliği taşıyan Yılmaz Öz ve yönetiminin 10 maddeden oluşan ve esnaflıkta baştan aşağı revizyon anlamına gelen taahhütleri şu şekilde; 

1. ZAMAN DEĞİŞİM VE YENİLİK ZAMANI. BİZLER SİNOP'TA SORUN ODAKLI DEĞİL, ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞARAK ESNAFIN YANINDA OLACAĞIZ. SÖYLEDİKLERİMİZ LAF DEĞİL, İCRTLA OLACAK VE PROJELERİMİZİ TEK TEK HAYATA GEÇİRECEĞİZ.


2. İLK ÜÇ AYIN İÇİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ TARAFINDAN ODAMIZA BİR CENAZE ARACI ALINIP, ÜYELERİMİZIN HİZMETINE SUNULACAK.

3. ESNAFIMIZIN BUNDAN SONRA KULLANACAKLARI KREDİLERDE EN DÜŞÜK ORANLARLA KREDİ ALMALARI KONUSUNDA YANLARINDA OLACAĞIZ.

4. ESNAFLARIMIZIN HUKUKSAL SORUNLARINI ÇÖZMEK AMACIYLA HUKUK DANIŞMANLIĞI HİZMETİ SAĞLAYACAĞIZ.

5. ÇIRAKLIK EĞİTİM VE MESLEK LİSELERİ İLE GÖRÜŞÜLEREK ESNAFIMIZA DAHA FAZLA ÇIRAK VE KALFA YETİŞTİRMELERİ KONUSUNDA YARDIMCI OLACAĞIZ.

6. ESNAFIMIZIN FAYDALANABİLECEĞİ SOSYAL BİR TESİS KAZANDIRACAĞIZ...

7. ESNAFIMIZLA MESLEK GRUBLARI İLE AYRI AYRI TOPLANTILAR DÜZENLEYECEK, SORUNLARI DİNLEYİP ÇÖZÜM ÜRETECEĞİZ.

8. ESNAF ODAMIZ, SİNOP ESNAFININ İŞİNİ KOLAYLAŞTIRAN, MODERN ÇAĞIN GEREKSİNİMLERİNİ YERİNE GETİREN BİR YAPIYA BÜRÜNECEK

9. ESNAFIMIZIN EKONOMİK SIKINTILARINA ÇÖZÜMLER ÜRETECEK PROJELER ÜZERİNDE ÇALIŞACAĞIZ. İHTİYACI OLAN ESNAF ARKADAŞLARIMIZIN ÇOCUKLARINA BURS VERECEĞİZ.

10. ODAMIZI SADECE ÜYEDEN PARA ALAN BİR ODA DEĞİL, ÇÖZÜM ÜRETEN BİR YÖNETİM ANLAYIŞIYLA YÖNETİLEN, ESNAF ODAKLI BİR ODA HALİNE DÖNÜŞTÜRECEĞİZ.

Yılmaz Öz'ün seçim taahhütlerini duyan esnaf, ' Bu taahhütler sektörümüzde devrim demek, sıkıntılarımızı bilen ve bu anlamda çözüm odaklı çalışma taahhütü veren Yılmaz Öz ve ekibine başarılar diliyoruz' diyerek destek olacaklarını ifade etti.Etiketler
Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 3°C
Durum
Karla Karışık Yağmurlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?