Advert
Bu haber 27 Şubat 2018 12:26:15 Tarihinde eklenmiştir.

S.Ü.’de ‘Dünya Turizm Rehberleri Günü’ Etkinlikleri - Vitrin Haber

S.Ü.’de ‘Dünya Turizm Rehberleri Günü’ Etkinlikleri - sinop haber

S.Ü.’de ‘Dünya Turizm Rehberleri Günü’ Etkinlikleri - Vitrin Haber

Sinop Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen programa, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Turan Bayram, Müdür Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Ercan Karaçar, Yrd. Doç. Dr. Olca Sezen Doğancili, Gerze Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mehmet Keskin, Akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

21 Şubat Dünya Turizm Rehberleri Günü” kapsamında, Profesyonel Turist Rehberi Bilge Özge Boztepe ve Acente Yetkilisi Okan Kıvanç Ogan tarafından öğrencilere Turist Rehberliği mesleğinin önemi ve turizm gezilerinde dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgiler verildi.

Etkinliğin ikinci bölümünde Elbis Otel Genel Müdürü Yekta Yeşiltaş, öğrencilere turizm sektörüyle ilgili önemli bilgiler verirlerken, otellerinin sağladığı mutfak, restoran, bar, kat hizmetleri, animasyon, ön büro bölümleri için işe alım ve staj imkânları ile ilgili konularda da bilgiler verdi.

Ayrıca konferansa katılan Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu öğrencilerine yönelik staj ve işe alım mülakatları gerçekleştirildi.
 

Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 3°C
Durum
Karla Karışık Yağmurlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:55
Güneş
07:23
Öğle
13:00
İkindi
15:53
Akşam
18:25
Yatsı
19:46
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?