Advert
Bu haber 05 Temmuz 2018 12:30:41 Tarihinde eklenmiştir.

Nazım Maviş mazbatasını aldı  - Vitrin Haber

Nazım Maviş mazbatasını aldı  - sinop haber

Nazım Maviş mazbatasını aldı  - Vitrin Haber

24 Haziran seçimlerinde AK Partiden yeniden Sinop Milletvekili olarak seçilen Dr. Nazım Maviş mazbatasını aldı. AK Parti teşkilatlarının ve vatandaşların geniş katılımı ile gerçekleştirilen mazbata töreni Sinop Adliyesinde gerçekleştirildi.

4 Temmuz Çarşamba günü Saat 11.00’da Sinop adliyesine giderek mazbatasını Hakim Halim Aslan’ın elinden alan Dr. Nazım Maviş’e, eşi Çiğdem Maviş,  AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü, İl Kadın Kolları Başkanı Nurdan Tekin Altınkök, İl Gençlik Kolları Başkanı Doğan Can Al, Merkez İlçe Başkanı Fatih Öztürk, İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Gündoğdu, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker ve partililer eşlik etti.  

AK PARTİ SİNOP’TA BAŞARILI BİR SONUÇ ELDE ETTİ
Mazbatasını teslim alan AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, 24 Haziran seçimlerinin ülkemize ve Sinop’a hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Seçim sonuçlarına bakıldığında hem milletvekilliği hem de cumhurbaşkanlığı oylamasında Sinop’un AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’a büyük destek verdiğini söyleyen Milletvekili Nazım Maviş, 24 Haziran seçimlerinde AK Parti’nin Sinop’ta büyük bir başarı elde ettiğini ifade etti. Maviş; “Cumhurbaşkanımızın ilk turda yüzde 52,5’lik oy ile seçilmesi ve meclis çoğunluğunun da Cumhur İttifakı tarafından oluşturulmuş olması bizim arzulamış olduğumuz bir sonuçtu. Bize vermiş oldukları bu güçlü destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Sinop özelinde de biz oldukça iyi bir sonuç elde ettik. Hem Cumhur İttifakı hem de AK Parti olarak. 

Yüzde 55,3 ile milletvekilliği seçiminde 1 Kasım’daki oyumuzu büyük oranda koruduk. 71 bin 700 olan oyumuz 77 bine çıktı. Dolayısı ile AK Parti Sinop’ta başarılı bir sonuç elde etti. Cumhurbaşkanımızda yüzde 61,2 oy oranı Sinop’tan büyük bir destek aldı. Şimdi bu rakamlar ne anlam ifade ediyor onları söylemek istiyorum. Birincisi Sinop Türkiye genelinde oy kaybetmeyen Edirne ile birlikte 2’inci batı ili. Bu bizim için büyük bir başarıdır. İkincisi Karadeniz bölgesinde Rize yüzde 65 ile birinci, Trabzon yüzde 56 ile ikinci, Sinop yüzde 55,3 ile üçüncü başarılı il oldu. Türkiye’de milletvekilliği sıralamasında da en yüksek oy alan iller sıralamasında 13’üncü sırada. Bu il başkanımız başta olmak üzere, ilçe başkanlarımız, teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız, gönüllü arkadaşlarımızla birlikte bütün kadromuzun büyük bir başarısıdır. Bu açıdan bütün teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.
Cumhurbaşkanlığı seçiminde de 16 Nisan referandumunun üzerine artı 3,44 oy olmak üzere 57,9 olan oyumuzu 61,2’ye çıkarttık. 2014’deki Cumhurbaşkanlığı seçiminde aldığımız oyun aynısını Sinop’ta aldık. Dolayısı ile Cumhurbaşkanlığı seçimi sıralamasında da Türkiye genelinde en yüksek oy alan 11’inci il Sinop. Bu açıdan Sinop fevkalade başarılı bir sonuç elde etti. Bu sonuçla 2’inci sıra Milletvekili Adayımız Ayancık Belediye Başkanımız, benim yol arkadaşım kader arkadaşım Ayhan Ergün Bey’inde teşkilatlarımız olduğu gibi çok büyük payı var. Buradan Ayhan beye tekrar başarılar diliyorum, teşekkür ediyorum. Bu büyük katkıda emeğinden dolayı kendisine şükran borçluyuz” dedi.

BU DÖNEM BİZLER İÇİN USTALIK DÖNEMİ OLACAK
Sinop’ta AK Parti’den ikinci kez seçilen ilk milletvekili olduğunu kaydeden Dr. Nazım Maviş, bir önceki dönemi çıraklık dönemi olarak gördüğünü belirterek, yeni dönemin ustalık dönemi olarak daha başarılı hizmetlerle geçeceğini söyledi. Maviş; “Sinop’ta Cenab-ı hak kısmet etti, Cumhurbaşkanımız layık gördü, milletimiz teveccüh gösterdi ilk defa AK Partiden 2’inci dönem milletvekili olarak listelere giren ve seçilen milletvekiliyim. Bundan sonra artık hani çıraklık, kalfalık, ustalık dönemi derler ya Nazım Maviş’inde milletimiz nasıl takdir eder bilemiyoruz ama çıraklık dönemini atlattığını düşünüyorum. Sinop güzel yatırımlar almıştı. Bundan sonra da bizim bir idealimiz vardı “Marka Şehir Sinop” yolunda ilerleyeceğiz. Önümüzdeki günlerde inşallah bir şehircilik kurultayını Sinop’ta yapacağız.  Burada şehirciliğin nasıl olması gerektiğini, Sinop’ta yerel yönetimlerin nasıl başarılı olması gerektiğini, Sinop’un nasıl bir şehir vizyonu üretmesi gerektiğini paylaşacağız. Bundan sonraki süreç Nazım Maviş’in Sinop’a katacağı yatırımlar açısından ustalık dönemi olacak. Ben Sinoplu hemşehrilerime bize gösterdikleri büyük teveccühten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

SİNOP DAHA GÜÇLÜ BİR ŞEHİR OLACAK
AK Kadroların azim ve gayreti ile Sinop’un daha güçlü bir şehir olacağının altını çizen AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da Sinop’a ve Sinopluya hizmet aşkıyla çalışmalarına devam edeceğini belirtti. Maviş; “Sinoplular hiç merak etmesinler, AK kadroların elinde önümüzdeki günlerde daha güçlü bir şekilde daha güçlü bir şehir olarak “marka şehir” olarak yoluna devam edecek. Bunu için Sinoplulara da bir görev düşüyor. Bir karar verecekler ya Sinop büyüyecek, gelişecek ileriye ufka doğru yürüyecek  “marka şehir” olma yönünde güçlü bir karar verecek ya da kabuğunun içerisine hapsolmuş küçücük bir şehir olarak kalacak. Bunun kararını da önümüzdeki günlerde Sinoplularla birlikte vereceğiz. Öncelikle basın mensuplarımıza, hiç davet etmememize rağmen gelen belediye başkanlarımıza, ilçe başkanlarımıza, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu büyük destekten dolayı Sinoplu hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Ankara’da, Sinop’ta aldığımız oyun gururunu yaşıyoruz. Gittiğimiz her yerde aldığımız oy oranı ile teşkilatlarımızın gözü Sinop’ta. Bundan dolayı da Sinoplulara ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

Yorum Yap
Güncel
Lakin serbest!
Lakin serbest!
Sinop'un Boyabat İlçesinde Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler bir araç içinde yaptıkları aramada 2 adet silah yakaladı. Emniyet müdürlüğüne bağlı ekipler şüphe üzerine durdukları 57 DP XXX plakalı araçta arama yaptılar. V.P. adlı şahsa ait olduğu belirlenen araçta yapılan kontrolde 1 adet pompalı tüfek, 1 adet kuru sıkı tabanca ve 45 adet fişek ele geçirildi.V.P. ise alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Haber:Davut Koçyiğit/Boyabat
Sen bi el at bu işe!
Sen bi el at bu işe!
Sinop'un Boyabat ilçesi Ticaret ve sanayi odası (TSO ) tarafından Kız,erkek İlkokul ve lise öğrencileri için 40 bin TL karşılığında doğrudan temin yolu ile kışlık bot alımı için ilçede ayakkabıcılık yapan üç esnafa teklif sunuldu ama ihaleyi sonradan teklif vererek katıldığı iddia edilen TSO yönetim kurulu üyesi Muhammet Akdemir'in eşinin işletmeciliğini yaptığı ayakkabı firması kazandı. Bu ilçedeki diğer esnaflar arasında huzursuzluk yarattı.Bunun etik bir davranış olmadığını ileri süren diğer ihale katılımcıları " Hem de ihale yapılmadan numune üzerinden gerçekleştirilen bu davranış ister istemez şaibe yaratacak söylentilere yol açmıştır.Konu TSO Boyabat ilçesi yönetim kurulu Başkanı Orhan Çakır'a da aktarıldı.Ama yine de değişen bir şey olmadı.Üstelik okullara dağıtılan botlardan çok yazlık ya da sıradan ayakkabıların dağıtıldığı gözlemlendi ve fotoğraflandı.Bu ihale vicdanen de etik olarak da hükümsüzdür."diyerekten,ihalenin iptal edilerek daha şeffaf bir şekilde yapılması gerektiğini ileri sürdüler.
Beklenen olmadı ama!
Beklenen olmadı ama!
Sinop'aki taraftarlarının daveti üzerine Sinop'a gelen Fener Rum patrikhanesi patriği Bartholomeos,Sinop'ta başbakan gibi korunarak gezebildi. Ertafı onlarca polis tarafından kordon altına alınarak ziyaretini gerçekleştiren patrik, Sinop'taki basın mensuplarının, Rus Ortodoks Kilisesi'nin Fener Rum Patrikhanesi ile ilişkileri kesme kararı almasıyla ilgili soruyu ise cevapsız bıraktı. Daha önce Trabzon, Giresun ve Samsun'u da gezen Patrik Bartholomeos için Sinop'taki koruma önlemi alınmamıştı. Sinop'ta ise özel harekat polisleri ve çevik kuvvet polisleri tarafından yakın korunmaya alınan Fener Rum patriğinin tedirginliği dikkatlerden kaçmadı. AFOROZ EDİLECEK Moskova Ortodoks kilisesi,Fener Rum patrikhanesini kabul etmiyor ve geçtiğimiz gün yapılan toplantı sonrasında yapılan açıklamada Patrik Bartholomeos'un aforoz edilmesinin beklendiği belirtilmişti. İleri sürülen bir iddia ise gelecek aylar içerisinde Fener Rum Patriği yüzünden TÜRKİYE ile RUSYA arasında dostluk ilişkilerinin bozulabileceği bu nedenle Rusya devlet başkanı Putin'in Bartholomeos'un Türkiye'den Yunanistan'a göndermesini isteyebileceği de ileri sürülen çok ciddi iddialar arasında bulunuyor.
Kimse sevinmesin
Kimse sevinmesin
CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, yerel seçimlerle ilgili aday adaylığı başvuruları sürerken CHP'nin bazı adayları belirlediğine yönelik haberleri sert bir dille yalanladı. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, CHP'nin Sinop dahil bazı bölgelerde adayları şimdiden belirlediği haberlerine tepki gösterdi. ADAYLAR SÜREÇ BİTMEDEN BELİRLENMEZ Karadeniz yaptığı açıklamada: "Basında aday belli oldu gibi haberler çıkıyor. Henüz aday adaylığı süreci bile bitmeden, bu tür haberlere kesinlikle itibar edilmesin. Yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcımız Sayın Seyit Torun ile bu konuyu görüştüm. aday adaylığı devam ederken bu haberler asparagastır. Türkiye genelinde hiç bir noktada adayımız belli değil. Partinin organları var. Bunlardan onay alınmadan kimsenin aday açıklama gibi bir lüksü yok. Parti meclisi ve MYK' dan geçmeden biç bir adayımız belli değildir. PARTİMİZ BÖYLE BİR GAFLETE DÜŞMEZ Partimiz tabi ki aday adaylığı süreci henüz bitmeden aday açıklama gibi bir gaflete düşmez. Bunu herkes bilir. CHP'nin dünyadaki, Türkiye'deki köklü yerini, verdiği her sözü tutan, adalet anlayışı ile yola çıkan bir partinin bunu yapmayacağını herkes bilir. partimize gelip başvuru yapmak isteyen, basın açıklaması yapmak isteyen herkesin başımızın üzerinde yeri var. Bir telefon kadar yakınız. Arkadaşlarımızın hepsi aday adayıdır. Böyle onurlu bir görevi yerine getirmek için yola çıkmışlardır" dedi. Açıklamasında diğer partilere de seslenen Barış Karadeniz, aday adaylarının birbirleriyle yarışının kimseyi ümitlendirmemesi gerektiğini söyledi. Barış Karadeniz sözlerini şöyle sürdürdü: " Aday adayı olacak arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Hepsine başarılar diliyorum. Tek bir aday olacaktır. Kimse sevinmesin. Özellikle diğer partilere sesleniyorum. 'CHP içinde birçok aday var. Biri çıkarsa diğerleri onun karşısında yer alır. Buradan beslenip, nemalanıp bizde CHP'yi Sinop'ta yıkıp belediyeyi alırız' diye kimse heveslenmesin. CHP bir ailedir. Aile hukuku ile yönetilir. Aile kültürünün en iyi hissedileceği parti CHP'dir. Bundan kimse nemalanmaya kalkmasın"
Güne bir geldi, gitti!
Güne bir geldi, gitti!
Boyabat panayırı için memleketi Sinop'a gelen içişleri Bakan yardımcısı,eski AK parti Sinop milletvekili Mehmet Ersoy , Vali Köksal Şakalar'ı makamında ziyaret etti.Sinop Valiliği girişinde Vali Köksal Şakalar, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Halil Altıntaş ve 72. Sahil Güvenlik Bot Komutanı S.G. Yüzbaşı Koray Kemiksiz tarafından karşılanan İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Sinop Valiliği Şeref defterini imzaladıktan sonra, Vali Köksal Şakalar ile birlikte Valilik Makamına geçti. Vali Köksal Şakalar, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ile bir süre sohbet ettikten sonra ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
İlginç bi durum!
İlginç bi durum!
Sinop'un Boyabat ilçesinde 2 öğrenci aniden ortadan kayboldu. İlçenin Esentepe mahallesinde ikamet eden Hamit Tekin Ortaokulu 7. sınıf öğrencilerinden 13 yaşındaki Yıldırım Erdinç ile 8.Sınıf öğrencisi 14 yaşındaki Ahmet Çakmak, dün sabah gittikleri okulda derslerine girdiler ve ikisi de 5 dakika sonra öğretmenlerinden lavaboya gitmek için izin istediler.Öğrenciler daha sonra ise bir daha geri dönmediler. 2 gündür kendilerinden haber alınamayan öğrenciler için polis geniş çaplı araştırma ve soruşturma başlattı.
Çekirge misali!
Çekirge misali!
Sinop'un Gerze ilçesinde faaliyet gösteren bir balık malzemesi dükkanından 500 lira çaldığı belirlenen hırsızlar, soymak için gittiği bir fırının güvenlik kameralarına yakalandı. Gerze'de birçok dükkana girerek hırsızlık yaptığı öğrenilen şahısların yakalanması için polis çalışma başlattı. Esnaflara giderek kendisini banka çalışanı veya eşini banka çalışanı olarak tanıtıp iş isteme bahanesiyle etrafı kolaçan eden hırsızlar, daha sonra planını uygulamaya koyuyordu. Görüntülerde iki kişi oldukları belirlenen hırsızlardan biri soymak için girdikleri fırından dışarı çıkarken, diğerinin harekete geçtiği görülüyor
Araf suresi ile seslendi!
Araf suresi ile seslendi!
Sinop Durağan il genel meclisi BAĞIMSIZ üyesi Mesut Çınlar, İlçenin AKP'li Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan'ı parke taşları üzerine asfalt yaptırmakla suçlayarak ateş püskürdü! Seçim öncesi göz boyamak amaçlı gelişigüzel plansız ve programsız yapılan işin müsriflik ve israflık yapmak olduğunu ileri süren Mesut Çınlar; "Belediye başkanı imamlığında kürsüden haram helal nutukları atmadı mı? Şimdi bu İSRAF neyin nesi? diyerek, Başkan Kılıçaslan'ı sert bir dille eleştirdi. Durağan'ın köyleri Boyabat belediyesinin söktüğü parke taşlarını alıp köyüne döşerken, Durağan belediye başkanı da bu parke taşlarını köylüye çok mu gördüğü için asfaltın altına gömüyor?İsraf dinimizde haram değil mi? "diyen,Durağan Bağımsız İl genel meclis üyesi Mesut Çınlar, AKP'li Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan'a ARAF suresi ile seslenerek "Ey Âdemoğulları! Allah'a kulluk olsun diye, yapıp ettiğiniz her işte, kendinize çeki düzen verin, yiyip için, fakat saçıp savurmayın; çünkü Allah savurganları sevmez."dedi. Mesut Çınlar Sinop il genel meclisi Durağan BAĞIMSIZ üyesi
Alkol kavgası!
Alkol kavgası!
Sinop'un Boyabat ilçesi, Gökdere Mahallesi Çay sokakta başlayan bir kavga hastanede devam etti. Edinilen bilgiye göre, bir tekel büfesine gelen şahıslar iş yeri sahibinden alkol istediler. İş yeri sahibi alkollü içecek satma saatinin geçtiğini söylemesi üzerine sözlü tartışma çıktı. İş yeri sahibi ve gelenler arasında tartışmanın büyümesi üzerine olay kavgaya dönüştü. Çıkan arbedede 2 kişi vücutlarının çeşitli yerlerinden bıçak darbesi alırken, diğerleri ise hafif şekilde yaralandılar. Olay yerine 112 Sağlık ekipleri çağrılması ve polise bildirmesi ile olay yerine gelen ekipler yaralıları, Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesine kaldırdılar. Meydana gelen arbedede Mahmut E., Rahman Y., Fatih. G., Doğanay G., Ömer G. yaralandılar. Olayı duyan kişilerin yakınları Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesine gelerek acil müdahale odasına girmek istediler. Polis ekiplerinin izin vermemesine rağmen acil müdahale odasına ısrarla girmek isteyenlere polis ekipleri müdahalede bulundu.
Yollarına devam ettiler!
Yollarına devam ettiler!
Yaklaşan yerel seçim çalışmaları kapsamında Sinop'a gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, terör örgütleri ile uzaktan yakından irtibatta bulunuyor olmanın Türkiye'nin milli menfaatlerini ihlal ettiğini söyledi. Prof. Dr. Ümit Özdağ, beraberindeki İYİ Parti Milletvekilleri ve Genel Merkez Yöneticilerinden oluşan heyetle Sinop'a geldi ve Belediye Başkalığı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ticaret ve Sanayi Odası ve esnaf ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretler öncesinde İYİ Parti Sinop İl Başkanlığında partililerle bir araya gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, Sinop ziyaretinin çok öncesinde planlanan ancak gerçekleştirilemeyen bir ziyaret olduğunu söyledi. Özdağ; "Sinop ziyaretimiz, daha önce gelmeyi planladığımız ve ertelemek zorunda kaldığımız bir program oldu. Aslında bugün de İstanbul'da genel başkanımıza yönelik olarak gerçekleştirilen menfur saldırıdan sonra, son anda ertelemek zorunda kalıyorduk ancak genel sekreterimizle yaptığımız görüşme neticesinde ziyaretimizi bir kez daha ertelememe kararı aldık" dedi. GELEN ŞEHİT HABERLERİ TERÖR ÖRGÜTLERİ İLE MÜZAKERE ETMENİN SONUCUDUR Konuşmasına, Batman'ın Gercüş ilçesi kırsalında terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit düşen 8 askerimizi rahmetle anarak başlayan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Özdağ, gelen şehit haberlerinin, terör örgütleri ile müzakere etmenin ne kadar yanlış olduğunu bir kez daha ortaya koyduğunu söyledi. Özdağ; "Öncelikle bugün Türkiye, PKK terör örgütünün saldırısı sonucunda şehitlerini toprağa verdiği hüzünlü bir günü yaşıyor. Bu terör örgütleri ile müzakere etmenin, masaya oturmanın, İmralı'da birlikte anayasayı asma girişiminde bulunmanın, ilçelerimizi, illerimizi PKK terör örgütüne teslim etmenin ne kadar yanlış olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor. Ama sadece PKK terör örgütü ile birlikte hareket etmenin yanlışlığını göstermiyor. FETÖ, IŞİD ve Suriye'deki benzeri terör örgütleri ile de uzak yakın irtibatın ne kadar hatalı bir davranış olduğunu, milli menfaatlerimizi nasıl ihlal ettiğini ağır şekilde gösteriyor" diye konuştu TÜRKİYE'DE İYİLİK KERVANINI BAŞLATTIK İYİ Parti olarak, tüm Türkiye'de yerel seçimlere yönelik "iyilik kervanı" adı altında çalışma başlattıklarını söyleyen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, bu çerçevede Sinop'ta çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirtti. Özdağ; "Biz İYİ Parti olarak, tüm Türkiye'de yerel seçimlere yönelik, çalışmalarımızın ilk adımını iyilik kervanı çalışmalarımız çerçevesinde başlatmış bulunuyoruz. Bu çerçevede Sinop'ta bir genel merkez heyeti olarak ziyaretlerde bulunuyoruz. Biz bu ziyaretlerde bulunurken, genel merkezimizin değişik heyetleri de ülkenin değişik yerlerinde benzer faaliyetlerde bulunuyorlar. Bu ziyaretlerde hem partililerimizle, Türkiye'nin bugününü ve yarınını değerlendiriyoruz, partimizin yerel seçim çalışmaları ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyoruz, hem de Türkiye'nin yeniden inşası için sivil toplum örgütlerinin, iş dünyasının görüşlerini alıyoruz" dedi. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın açıklaması sonrasında toplantı basına kapalı olarak devam etti. Özdağ,Sinop İl Başkanlığında partililerle bir araya geldi.
Onlar da şaşırdılar!
Onlar da şaşırdılar!
Sinop'ta, kaçakçılara karşı düzenlenen operasyonda 7 şüpheli yakalandı. Sinop Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince kaçak sigara üretimi yaptığı belirlenen kişilere yönelik operasyon düzenlendi. Kent merkezi ile Boyabat, Gerze, Ayancık ve Türkeli ilçelerinde belirlenen adreslere düzenlenen operasyonda, 3 tütün dolum makinesi, 62 bin 440 doldurulmuş makaron ile 25 paket kaçak nargile tütünü ele geçirildi. Operasyonda 7 kişi gözaltına alındı.
Gurur duyduk!
Gurur duyduk!
Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Sinoplu Ersan Ercan, Dünya Karom Bilardo Birliğinin (UMB) yönetim kuruluna seçildi. UMB Genel Kurulu Mısır'ın başkenti Kahire'de yapıldı. Mısırlı Farouk Barki'nin tek aday olarak girdiği UMB seçiminde, Ersan Ercan yönetim kurulunda yer aldı.Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Ersan Ercan yayınladığı teşekkür mesajında " UMB (Dünya Bilardolar Birliği) Yönetim Kuruluna seçilmem dolayısıyla arayarak ve mesaj atarak kutlayan tüm dostlarıma ve beni bu göreve layık görev tüm ülke delegelerine teşekkür ederim.Umarım bundan sonra Dünya Bilardosuna da güzel hizmetlerimiz olur ve bu görevi layık olduğumuz şekilde yerine getiririz. " dedi. UMB Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Farouk Barki (Mısır), Fernando Requena (İspanya), Rainer Selgrath (Almanya), Herbert Thuer (Avusturya), Ersan Ercan (Türkiye).
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
31°C / 24°C
Durum
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:52
Güneş
07:23
Öğle
12:31
İkindi
15:01
Akşam
17:27
Yatsı
18:51
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?