Advert
Bu haber 05 Temmuz 2018 12:30:41 Tarihinde eklenmiştir.

Nazım Maviş mazbatasını aldı  - Vitrin Haber

Nazım Maviş mazbatasını aldı  - sinop haber

Nazım Maviş mazbatasını aldı  - Vitrin Haber

24 Haziran seçimlerinde AK Partiden yeniden Sinop Milletvekili olarak seçilen Dr. Nazım Maviş mazbatasını aldı. AK Parti teşkilatlarının ve vatandaşların geniş katılımı ile gerçekleştirilen mazbata töreni Sinop Adliyesinde gerçekleştirildi.

4 Temmuz Çarşamba günü Saat 11.00’da Sinop adliyesine giderek mazbatasını Hakim Halim Aslan’ın elinden alan Dr. Nazım Maviş’e, eşi Çiğdem Maviş,  AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü, İl Kadın Kolları Başkanı Nurdan Tekin Altınkök, İl Gençlik Kolları Başkanı Doğan Can Al, Merkez İlçe Başkanı Fatih Öztürk, İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Gündoğdu, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker ve partililer eşlik etti.  

AK PARTİ SİNOP’TA BAŞARILI BİR SONUÇ ELDE ETTİ
Mazbatasını teslim alan AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, 24 Haziran seçimlerinin ülkemize ve Sinop’a hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Seçim sonuçlarına bakıldığında hem milletvekilliği hem de cumhurbaşkanlığı oylamasında Sinop’un AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’a büyük destek verdiğini söyleyen Milletvekili Nazım Maviş, 24 Haziran seçimlerinde AK Parti’nin Sinop’ta büyük bir başarı elde ettiğini ifade etti. Maviş; “Cumhurbaşkanımızın ilk turda yüzde 52,5’lik oy ile seçilmesi ve meclis çoğunluğunun da Cumhur İttifakı tarafından oluşturulmuş olması bizim arzulamış olduğumuz bir sonuçtu. Bize vermiş oldukları bu güçlü destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Sinop özelinde de biz oldukça iyi bir sonuç elde ettik. Hem Cumhur İttifakı hem de AK Parti olarak. 

Yüzde 55,3 ile milletvekilliği seçiminde 1 Kasım’daki oyumuzu büyük oranda koruduk. 71 bin 700 olan oyumuz 77 bine çıktı. Dolayısı ile AK Parti Sinop’ta başarılı bir sonuç elde etti. Cumhurbaşkanımızda yüzde 61,2 oy oranı Sinop’tan büyük bir destek aldı. Şimdi bu rakamlar ne anlam ifade ediyor onları söylemek istiyorum. Birincisi Sinop Türkiye genelinde oy kaybetmeyen Edirne ile birlikte 2’inci batı ili. Bu bizim için büyük bir başarıdır. İkincisi Karadeniz bölgesinde Rize yüzde 65 ile birinci, Trabzon yüzde 56 ile ikinci, Sinop yüzde 55,3 ile üçüncü başarılı il oldu. Türkiye’de milletvekilliği sıralamasında da en yüksek oy alan iller sıralamasında 13’üncü sırada. Bu il başkanımız başta olmak üzere, ilçe başkanlarımız, teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız, gönüllü arkadaşlarımızla birlikte bütün kadromuzun büyük bir başarısıdır. Bu açıdan bütün teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.
Cumhurbaşkanlığı seçiminde de 16 Nisan referandumunun üzerine artı 3,44 oy olmak üzere 57,9 olan oyumuzu 61,2’ye çıkarttık. 2014’deki Cumhurbaşkanlığı seçiminde aldığımız oyun aynısını Sinop’ta aldık. Dolayısı ile Cumhurbaşkanlığı seçimi sıralamasında da Türkiye genelinde en yüksek oy alan 11’inci il Sinop. Bu açıdan Sinop fevkalade başarılı bir sonuç elde etti. Bu sonuçla 2’inci sıra Milletvekili Adayımız Ayancık Belediye Başkanımız, benim yol arkadaşım kader arkadaşım Ayhan Ergün Bey’inde teşkilatlarımız olduğu gibi çok büyük payı var. Buradan Ayhan beye tekrar başarılar diliyorum, teşekkür ediyorum. Bu büyük katkıda emeğinden dolayı kendisine şükran borçluyuz” dedi.

BU DÖNEM BİZLER İÇİN USTALIK DÖNEMİ OLACAK
Sinop’ta AK Parti’den ikinci kez seçilen ilk milletvekili olduğunu kaydeden Dr. Nazım Maviş, bir önceki dönemi çıraklık dönemi olarak gördüğünü belirterek, yeni dönemin ustalık dönemi olarak daha başarılı hizmetlerle geçeceğini söyledi. Maviş; “Sinop’ta Cenab-ı hak kısmet etti, Cumhurbaşkanımız layık gördü, milletimiz teveccüh gösterdi ilk defa AK Partiden 2’inci dönem milletvekili olarak listelere giren ve seçilen milletvekiliyim. Bundan sonra artık hani çıraklık, kalfalık, ustalık dönemi derler ya Nazım Maviş’inde milletimiz nasıl takdir eder bilemiyoruz ama çıraklık dönemini atlattığını düşünüyorum. Sinop güzel yatırımlar almıştı. Bundan sonra da bizim bir idealimiz vardı “Marka Şehir Sinop” yolunda ilerleyeceğiz. Önümüzdeki günlerde inşallah bir şehircilik kurultayını Sinop’ta yapacağız.  Burada şehirciliğin nasıl olması gerektiğini, Sinop’ta yerel yönetimlerin nasıl başarılı olması gerektiğini, Sinop’un nasıl bir şehir vizyonu üretmesi gerektiğini paylaşacağız. Bundan sonraki süreç Nazım Maviş’in Sinop’a katacağı yatırımlar açısından ustalık dönemi olacak. Ben Sinoplu hemşehrilerime bize gösterdikleri büyük teveccühten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

SİNOP DAHA GÜÇLÜ BİR ŞEHİR OLACAK
AK Kadroların azim ve gayreti ile Sinop’un daha güçlü bir şehir olacağının altını çizen AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da Sinop’a ve Sinopluya hizmet aşkıyla çalışmalarına devam edeceğini belirtti. Maviş; “Sinoplular hiç merak etmesinler, AK kadroların elinde önümüzdeki günlerde daha güçlü bir şekilde daha güçlü bir şehir olarak “marka şehir” olarak yoluna devam edecek. Bunu için Sinoplulara da bir görev düşüyor. Bir karar verecekler ya Sinop büyüyecek, gelişecek ileriye ufka doğru yürüyecek  “marka şehir” olma yönünde güçlü bir karar verecek ya da kabuğunun içerisine hapsolmuş küçücük bir şehir olarak kalacak. Bunun kararını da önümüzdeki günlerde Sinoplularla birlikte vereceğiz. Öncelikle basın mensuplarımıza, hiç davet etmememize rağmen gelen belediye başkanlarımıza, ilçe başkanlarımıza, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu büyük destekten dolayı Sinoplu hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Ankara’da, Sinop’ta aldığımız oyun gururunu yaşıyoruz. Gittiğimiz her yerde aldığımız oy oranı ile teşkilatlarımızın gözü Sinop’ta. Bundan dolayı da Sinoplulara ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

Yorum Yap
Güncel
Sinop'ta 2 bin 300 yıllık mozaikler bulundu - Vitrin Haber
Sinop'ta 2 bin 300 yıllık mozaikler bulundu - Vitrin Haber
Sinop'ta 2 bin 300 yıllık mozaikler bulundu - sinop haber
Sinop'ta 90. yıl coşkusu - Vitrin Haber
Sinop'ta 90. yıl coşkusu - Vitrin Haber
Sinop'ta 90. yıl coşkusu - sinop haber
Pakistanlı göçmenler İstanbul diye Sinop’a bırakıldı - Vitrin Haber
Pakistanlı göçmenler İstanbul diye Sinop’a bırakıldı - Vitrin Haber
Pakistanlı göçmenler İstanbul diye Sinop’a bırakıldı - sinop haber
İstanbul'da Sinop mantısı kuyruğu - Vitrin Haber
İstanbul'da Sinop mantısı kuyruğu - Vitrin Haber
İstanbul'da Sinop mantısı kuyruğu - sinop haber
Sinop'ta 450 kişi istihdam edilecek - Vitrin Haber
Sinop'ta 450 kişi istihdam edilecek - Vitrin Haber
Sinop'ta 450 kişi istihdam edilecek - sinop haber
Kaybolduğu iddia edilen tablo tekrar yerinde - Vitrin Haber
Kaybolduğu iddia edilen tablo tekrar yerinde - Vitrin Haber
Kaybolduğu iddia edilen tablo tekrar yerinde - sinop haber
Bin 372 öğrenci kapasiteli KYK yurdu yeni döneme hazır - Vitrin Haber
Bin 372 öğrenci kapasiteli KYK yurdu yeni döneme hazır - Vitrin Haber
Bin 372 öğrenci kapasiteli KYK yurdu yeni döneme hazır - sinop haber
3 milyonu aşkın İdlibli yardım bekliyor - Vitrin Haber
3 milyonu aşkın İdlibli yardım bekliyor - Vitrin Haber
3 milyonu aşkın İdlibli yardım bekliyor - sinop haber
DSİ’den Sinop içme suyuna tam not - Vitrin Haber
DSİ’den Sinop içme suyuna tam not - Vitrin Haber
DSİ’den Sinop içme suyuna tam not - sinop haber
Sinop sahibini arıyor!
Sinop sahibini arıyor!
Dün gece aniden bastıran yağmur Sinop'ta hayatı felç etti! İşte HALKSESİ.Com'un 05414301000 numaralı whatsapp ihbar hattına vatandaşlar tarafından gönderilen o görüntüyü yorumsuz olarak yayımlıyoruz.
O bir deha!
O bir deha!
Sinop'un Boyabat ilçesinde doğuştan görme engelli olan 26 yaşındaki İnayet Hıdır adlı genç,önce Boyabat'ta liseyi bitirdi sonra gidip Bartın Üniversitesi'nden mezun oldu.Şimdi ise " Devletime ve Milletimize hizmet etmek görevimiz "diyerekten,Boyabat Belediyesine ait 15 Temmuz Kültür merkezi'nde bilgi işlem uzmanı olarak görev almış durumda. 3 Kardeşten ortancısı olan İnayet Hıdır'ın bir kardeşi de kendisi gibi görme özürlü ve aynı zamanda da zihinsel engelli.Azmi ve akıllı oluşu ile Boyabat'ın AK partili Belediye Başkanı Şefik Çakıcı'nın dikkatini çeken Hıdır,görev aldığı kültür merkezindeki bilgi işlem bürosunda bir bilgisayarı sıfır baştan kurabiliyor ve silinen dosyaları kurtarabiliyor.Yüzde 5 ışığı görebildiğini söyleyen İnayet Hıdır " İnsan yüzlerini fark edemiyorum yazıları göremiyorum ama ortamı az çok fark edebiliyorum yani nereye gittiğimi kestirebiliyorum "dedi.
Tam kripto çıktı!
Tam kripto çıktı!
İçişleri Bakanlığı'nca yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında geçtiğimiz gün açığa alınan Şırnak Vali Yardımcısı Adem Ergül'ün Sinop'ta da görev yaptığı ve bu görevi sırasında yolsuzluk' iddiaları nedeniyle açığa alındığı öğrenildi. İçişleri Bakanlığınca, devam eden FETÖ/ PDY soruşturmaları kapsamında, Şırnak Vali Yardımcısı Adem Ergül, görevden alındı. İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen görevden uzaklaştırılma yazısı, vali yardımcısı Ergül'e tebliğ edildi. Ergül, içişleri bakanlığının 2017 yılı yaz kararnamesi ile Sinop Vali yardımcılığından Şırnak Vali yardımcılığı görevine atanmıştı. Şırnak'a Eylül 2017 yılında atanan Ergül, daha önce Sinop'ta 'yolsuzluk' iddiaları nedeniyle açığa alındı. Ergül'ün hakkındaki soruşturma devam ederken Şırnak'ta göreve başladı. PKK terör örgütünün etkin olmaya çalıştığı illerden birisi olan kentte Ergül, kritik görevlerde bulundu. OHAL Komisyon Başkanlığı, Polis ve Jandarmadan sorumlu Vali Yardımcılığı, İl Vali Vekilliği, Kamu İhaleleri gibi kurumlar Ergül'ün sorumluluğunda yer aldı. Ergül'ün, polis ve Jandarmadan sorumlu Vali Yardımcısı olarak tüm kozmik operasyon bilgilerine erişim imkanı vardı. GİZLİ TOPLANTILAR YAPTI Ergül'ün PKK ve FETÖ bağlantılı şahıslarla Ankara'da lüks otellerde gizli yaptığı toplantılar yaptığı öğrenildi. Ergül'ün Şırnak'ta icra edilen olan Meskun Mahal Operasyonları sırasında (şehir merkezinde yapılan) görev almış olan gazi ve personele karşı yaptığı mobinge varan yaklaşımlarda bulunduğu belirtildi.
HAVA DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:52
Güneş
06:21
Öğle
12:39
İkindi
16:01
Akşam
18:45
Yatsı
20:06
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
1 Beşiktaş 34 25 5 4 +40 79
2 Fenerbahçe 34 22 4 8 +33 74
3 Torku Konyaspor 34 19 6 9 +11 66
4 Medipol Başakşehir 34 16 7 11 +18 59
5 Osmanlıspor FK 34 14 10 10 +16 52
6 Galatasaray 34 13 9 12 +20 51
7 Kasımpaşa 34 14 12 8 +10 50
8 Akhisar Belediyespor 34 11 10 13 +1 46
9 Antalyaspor 34 12 13 9 +1 45
10 Gençlerbirliği 34 13 15 6 0 45
11 Bursaspor 34 13 16 5 -8 44
12 Trabzonspor 34 12 18 4 -19 40
13 Çaykur Rizespor 34 9 15 10 -9 37
14 Gaziantepspor 34 9 16 9 -19 36
15 Kayserispor 34 7 14 13 -16 34
16 Medicana Sivasspor 34 6 15 13 -14 31
17 Eskişehirspor 34 8 20 6 -25 30
18 Mersin İdmanyurdu 34 5 23 6 -40 21
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?