Advert
Bu haber 05 Temmuz 2018 12:30:42 Tarihinde eklenmiştir.

AK Parti’den teşekkür ziyaretleri  - Vitrin Haber

AK Parti’den teşekkür ziyaretleri  - sinop haber

AK Parti’den teşekkür ziyaretleri  - Vitrin Haber

AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, 2. Sıra adayı Ayhan Ergün ve AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü, 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçiminde Cumhur İttifakı'nın kazandığı zafer sonrası Dikmen ve Gerze’ye teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. 

Dikmen ziyareti sonrasında İlçe teşkilat binasına gelen Nazım Maviş, Ayhan Ergün ve Ali Çöpcü burada partililerle bir araya gelerek seçim sonuçlarını değerlendirdi. Yapılan değerlendirmenin ardından ilk olarak AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü, kısa bir konuşma gerçekleştirdi. 

2’İNCİ VEKİLLİĞİ KIL PAYI KAÇIRDIK
Gerze’de Ak Parti’nin oy oranlarının oldukça yükseldiğini ve Gerze Belediyesini alabilecek duruma geldiğini söyleyen Çöpcü; “Gerze’den güzel bir sonuç aldık. Ülke genelinde 53,5 oy oranıyla, ilimizde de 61,5 oy oranıyla destek gördük. Bütün teşkilatlarımızla 2 milletvekilimizi meclise göndermek için çaba harcadık. Her seçimde kıl payı kaçırdığımız 2. Sıra milletvekilliğimizi meclise göndereceğimizden umutluyduk. Bu umutla büyük bir mücadele ortaya koyduk. Ayhan beyi meclise göndermek nasip olmadı. Gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüren ve teşkilatlarımızla uyumlu çalışma yürüten Ayhan beye teşekkür ediyor, Milletvekilimiz Nazım Maviş’e de 27. dönemde başarılar diliyoruz” dedi. 

CHP MİLLETVEKİLİNİ İTTİFAK İLE ÇIKARDI
Daha sonra AK Parti 2. sıra milletvekili adayı Ayhan Ergün, partililere hitap etti.
Gerek Cumhurbaşkanlığı seçiminde gerekse de milletvekilliği seçiminde teşkilatların üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdiklerini belirten Ergün; “Gece gündüz demeden emek sarf eden herkese teşekkürlerini ilettiğini belirterek konuşmasına başladı. Ergün, Milletvekilliği seçiminde 2-0’a çok yaklaştıklarını belirterek: “Cumhuriyet Halk Partisi kendi milletvekilini tek başına çıkaramadı. Diğer partilerin desteği sayesinde milletvekili çıkarabildiler” diye konuştu.
Bizim milletvekili olup olmamızın önemi yok diyen Ergün sözlerine şöyle devam etti; “Önemli olan Cumhurbaşkanımızın bu yeni sistemi ülkemize oturtması ve devletin bekasıydı. Bir Türk vatandaşı olarak bu sonuç beni oldukça mutlu etti. Gönül isterdi ki vekilimizle yol arkadaşı olalım. Her şeyden önemlisi bu süreçte milletvekilimiz yeniden Sinop’un bütün sorunlarının takipçisi olacak, vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyecek. Üzerine daha büyük sorumluluklar bindi. Allah yar ve yardımcısı olsun”. 

Son olarak tekrar seçilerek meclise giren AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş ise; “Bu seçim sonuçları bizim için büyük bir zaferdir. Tüm teşkilatlara ve seçmenlere teşekkür ediyorum. 24 Haziran gecesinde sonuçların açıklanmasıyla birlikte meydanlara çıkarak AK Parti’ye destek veren vatandaşlarla birlikte mutluluğumuzu paylaştık” dedi. 

MİLLETİMİZ CUMHURBAŞKANIMIZA SAHİP ÇIKTI
“Milletimiz 15 Temmuz’da tankların önüne yatarak Cumhurbaşkanımıza sahip çıktığı gibi 24 Haziran’da seller olup sandıklara akarak sahip çıktı” diyen Maviş, meydanlarda elinde kadehle ‘Şerefine Tayyip’ diyerek nara atanların karşısında geceler boyu ‘Fetih Suresi’ okuyarak gözyaşı dökenlerin dualarının kabul olduğunu söyledi. 

2 MİLLETVEKİLİNİ FAZLASIYLA ÇIKARACAK OY ORANINA ULAŞTIK
 “Her ne kadar 2’inci milletvekilimizi meclise gönderemesek de Sinop’ta çok büyük bir başarı elde ettik diyen Maviş; “CHP’nin oylarının 2 katından fazla, 2 milletvekilini fazlasıyla çıkaracak bir oy oranına ulaştık. Ancak ittifaklar nedeniyle bu seçimde CHP kendi oylarıyla değil sağdan soldan ittirerek milletvekili çıkardı. Dolayısıyla biz hak ettiğimiz başarıyı elde ettik. Sinop’ta, 71 Bin 700 olan oyumuzu 77 Binlere çıkardık. Aynı şekilde yüzde 55,6 oy oranıyla Türkiye’de ki milletvekili oy ortalamasının 13 puan üzerinde oy aldık. Yine 61,2 oy oranıyla Cumhurbaşkanlığı seçiminde de 9 puan farkla Türkiye ortalamasının üzerinde büyük bir başarı elde ettik” ifadelerini kullandı. 
Gerze İlçe Teşkilatına da yeni bir yönetim olmasına rağmen kısa sürede başarı elde ettikleri için teşekkür eden Maviş, “Mevcut yönetimimiz kısa sürede teşekkül etmiş olmasına ve bir miktar da Gerze’de türbülansa girmiş olmamıza rağmen motivasyonlarından hiçbir şey kaybetmediler. Tüm teşkilat kollarıyla sahada oldukları için teşekkür ediyorum” dedi. 

HEDEF, MART 2019’DA GERZE BELEDİYESİ
24 Haziran seçimlerinin ardından yeni hedeflerinin Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler olduğunu söyleyen Maviş, “24 Haziran akşamı seçim bitti. 25 Haziran sabahı yeni bir seçim başladı. Hedef, Mart 2019’da Gerze Belediyesi. 24 Haziran gecesi Gerze’de doğan Güneş, bize Mart 2019’un aydınlığını gösteriyor. Yerel seçimlerde Gerze Belediyesini AK Belediyecilikle buluşturmak için Gerze’ye biraz daha fazla emek vereceğim” dedi.
gerzeninsesi.com

Yorum Yap
Güncel
Sinop'ta 2 bin 300 yıllık mozaikler bulundu - Vitrin Haber
Sinop'ta 2 bin 300 yıllık mozaikler bulundu - Vitrin Haber
Sinop'ta 2 bin 300 yıllık mozaikler bulundu - sinop haber
Sinop'ta 90. yıl coşkusu - Vitrin Haber
Sinop'ta 90. yıl coşkusu - Vitrin Haber
Sinop'ta 90. yıl coşkusu - sinop haber
Pakistanlı göçmenler İstanbul diye Sinop’a bırakıldı - Vitrin Haber
Pakistanlı göçmenler İstanbul diye Sinop’a bırakıldı - Vitrin Haber
Pakistanlı göçmenler İstanbul diye Sinop’a bırakıldı - sinop haber
İstanbul'da Sinop mantısı kuyruğu - Vitrin Haber
İstanbul'da Sinop mantısı kuyruğu - Vitrin Haber
İstanbul'da Sinop mantısı kuyruğu - sinop haber
Sinop'ta 450 kişi istihdam edilecek - Vitrin Haber
Sinop'ta 450 kişi istihdam edilecek - Vitrin Haber
Sinop'ta 450 kişi istihdam edilecek - sinop haber
Kaybolduğu iddia edilen tablo tekrar yerinde - Vitrin Haber
Kaybolduğu iddia edilen tablo tekrar yerinde - Vitrin Haber
Kaybolduğu iddia edilen tablo tekrar yerinde - sinop haber
Bin 372 öğrenci kapasiteli KYK yurdu yeni döneme hazır - Vitrin Haber
Bin 372 öğrenci kapasiteli KYK yurdu yeni döneme hazır - Vitrin Haber
Bin 372 öğrenci kapasiteli KYK yurdu yeni döneme hazır - sinop haber
3 milyonu aşkın İdlibli yardım bekliyor - Vitrin Haber
3 milyonu aşkın İdlibli yardım bekliyor - Vitrin Haber
3 milyonu aşkın İdlibli yardım bekliyor - sinop haber
DSİ’den Sinop içme suyuna tam not - Vitrin Haber
DSİ’den Sinop içme suyuna tam not - Vitrin Haber
DSİ’den Sinop içme suyuna tam not - sinop haber
Sinop sahibini arıyor!
Sinop sahibini arıyor!
Dün gece aniden bastıran yağmur Sinop'ta hayatı felç etti! İşte HALKSESİ.Com'un 05414301000 numaralı whatsapp ihbar hattına vatandaşlar tarafından gönderilen o görüntüyü yorumsuz olarak yayımlıyoruz.
O bir deha!
O bir deha!
Sinop'un Boyabat ilçesinde doğuştan görme engelli olan 26 yaşındaki İnayet Hıdır adlı genç,önce Boyabat'ta liseyi bitirdi sonra gidip Bartın Üniversitesi'nden mezun oldu.Şimdi ise " Devletime ve Milletimize hizmet etmek görevimiz "diyerekten,Boyabat Belediyesine ait 15 Temmuz Kültür merkezi'nde bilgi işlem uzmanı olarak görev almış durumda. 3 Kardeşten ortancısı olan İnayet Hıdır'ın bir kardeşi de kendisi gibi görme özürlü ve aynı zamanda da zihinsel engelli.Azmi ve akıllı oluşu ile Boyabat'ın AK partili Belediye Başkanı Şefik Çakıcı'nın dikkatini çeken Hıdır,görev aldığı kültür merkezindeki bilgi işlem bürosunda bir bilgisayarı sıfır baştan kurabiliyor ve silinen dosyaları kurtarabiliyor.Yüzde 5 ışığı görebildiğini söyleyen İnayet Hıdır " İnsan yüzlerini fark edemiyorum yazıları göremiyorum ama ortamı az çok fark edebiliyorum yani nereye gittiğimi kestirebiliyorum "dedi.
Tam kripto çıktı!
Tam kripto çıktı!
İçişleri Bakanlığı'nca yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında geçtiğimiz gün açığa alınan Şırnak Vali Yardımcısı Adem Ergül'ün Sinop'ta da görev yaptığı ve bu görevi sırasında yolsuzluk' iddiaları nedeniyle açığa alındığı öğrenildi. İçişleri Bakanlığınca, devam eden FETÖ/ PDY soruşturmaları kapsamında, Şırnak Vali Yardımcısı Adem Ergül, görevden alındı. İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen görevden uzaklaştırılma yazısı, vali yardımcısı Ergül'e tebliğ edildi. Ergül, içişleri bakanlığının 2017 yılı yaz kararnamesi ile Sinop Vali yardımcılığından Şırnak Vali yardımcılığı görevine atanmıştı. Şırnak'a Eylül 2017 yılında atanan Ergül, daha önce Sinop'ta 'yolsuzluk' iddiaları nedeniyle açığa alındı. Ergül'ün hakkındaki soruşturma devam ederken Şırnak'ta göreve başladı. PKK terör örgütünün etkin olmaya çalıştığı illerden birisi olan kentte Ergül, kritik görevlerde bulundu. OHAL Komisyon Başkanlığı, Polis ve Jandarmadan sorumlu Vali Yardımcılığı, İl Vali Vekilliği, Kamu İhaleleri gibi kurumlar Ergül'ün sorumluluğunda yer aldı. Ergül'ün, polis ve Jandarmadan sorumlu Vali Yardımcısı olarak tüm kozmik operasyon bilgilerine erişim imkanı vardı. GİZLİ TOPLANTILAR YAPTI Ergül'ün PKK ve FETÖ bağlantılı şahıslarla Ankara'da lüks otellerde gizli yaptığı toplantılar yaptığı öğrenildi. Ergül'ün Şırnak'ta icra edilen olan Meskun Mahal Operasyonları sırasında (şehir merkezinde yapılan) görev almış olan gazi ve personele karşı yaptığı mobinge varan yaklaşımlarda bulunduğu belirtildi.
HAVA DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:52
Güneş
06:21
Öğle
12:39
İkindi
16:01
Akşam
18:45
Yatsı
20:06
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
1 Beşiktaş 34 25 5 4 +40 79
2 Fenerbahçe 34 22 4 8 +33 74
3 Torku Konyaspor 34 19 6 9 +11 66
4 Medipol Başakşehir 34 16 7 11 +18 59
5 Osmanlıspor FK 34 14 10 10 +16 52
6 Galatasaray 34 13 9 12 +20 51
7 Kasımpaşa 34 14 12 8 +10 50
8 Akhisar Belediyespor 34 11 10 13 +1 46
9 Antalyaspor 34 12 13 9 +1 45
10 Gençlerbirliği 34 13 15 6 0 45
11 Bursaspor 34 13 16 5 -8 44
12 Trabzonspor 34 12 18 4 -19 40
13 Çaykur Rizespor 34 9 15 10 -9 37
14 Gaziantepspor 34 9 16 9 -19 36
15 Kayserispor 34 7 14 13 -16 34
16 Medicana Sivasspor 34 6 15 13 -14 31
17 Eskişehirspor 34 8 20 6 -25 30
18 Mersin İdmanyurdu 34 5 23 6 -40 21
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?