Advert
Bu haber 05 Temmuz 2018 12:30:42 Tarihinde eklenmiştir.

AK Parti’den teşekkür ziyaretleri  - Vitrin Haber

AK Parti’den teşekkür ziyaretleri  - sinop haber

AK Parti’den teşekkür ziyaretleri  - Vitrin Haber

AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, 2. Sıra adayı Ayhan Ergün ve AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü, 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçiminde Cumhur İttifakı'nın kazandığı zafer sonrası Dikmen ve Gerze’ye teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. 

Dikmen ziyareti sonrasında İlçe teşkilat binasına gelen Nazım Maviş, Ayhan Ergün ve Ali Çöpcü burada partililerle bir araya gelerek seçim sonuçlarını değerlendirdi. Yapılan değerlendirmenin ardından ilk olarak AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü, kısa bir konuşma gerçekleştirdi. 

2’İNCİ VEKİLLİĞİ KIL PAYI KAÇIRDIK
Gerze’de Ak Parti’nin oy oranlarının oldukça yükseldiğini ve Gerze Belediyesini alabilecek duruma geldiğini söyleyen Çöpcü; “Gerze’den güzel bir sonuç aldık. Ülke genelinde 53,5 oy oranıyla, ilimizde de 61,5 oy oranıyla destek gördük. Bütün teşkilatlarımızla 2 milletvekilimizi meclise göndermek için çaba harcadık. Her seçimde kıl payı kaçırdığımız 2. Sıra milletvekilliğimizi meclise göndereceğimizden umutluyduk. Bu umutla büyük bir mücadele ortaya koyduk. Ayhan beyi meclise göndermek nasip olmadı. Gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüren ve teşkilatlarımızla uyumlu çalışma yürüten Ayhan beye teşekkür ediyor, Milletvekilimiz Nazım Maviş’e de 27. dönemde başarılar diliyoruz” dedi. 

CHP MİLLETVEKİLİNİ İTTİFAK İLE ÇIKARDI
Daha sonra AK Parti 2. sıra milletvekili adayı Ayhan Ergün, partililere hitap etti.
Gerek Cumhurbaşkanlığı seçiminde gerekse de milletvekilliği seçiminde teşkilatların üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdiklerini belirten Ergün; “Gece gündüz demeden emek sarf eden herkese teşekkürlerini ilettiğini belirterek konuşmasına başladı. Ergün, Milletvekilliği seçiminde 2-0’a çok yaklaştıklarını belirterek: “Cumhuriyet Halk Partisi kendi milletvekilini tek başına çıkaramadı. Diğer partilerin desteği sayesinde milletvekili çıkarabildiler” diye konuştu.
Bizim milletvekili olup olmamızın önemi yok diyen Ergün sözlerine şöyle devam etti; “Önemli olan Cumhurbaşkanımızın bu yeni sistemi ülkemize oturtması ve devletin bekasıydı. Bir Türk vatandaşı olarak bu sonuç beni oldukça mutlu etti. Gönül isterdi ki vekilimizle yol arkadaşı olalım. Her şeyden önemlisi bu süreçte milletvekilimiz yeniden Sinop’un bütün sorunlarının takipçisi olacak, vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyecek. Üzerine daha büyük sorumluluklar bindi. Allah yar ve yardımcısı olsun”. 

Son olarak tekrar seçilerek meclise giren AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş ise; “Bu seçim sonuçları bizim için büyük bir zaferdir. Tüm teşkilatlara ve seçmenlere teşekkür ediyorum. 24 Haziran gecesinde sonuçların açıklanmasıyla birlikte meydanlara çıkarak AK Parti’ye destek veren vatandaşlarla birlikte mutluluğumuzu paylaştık” dedi. 

MİLLETİMİZ CUMHURBAŞKANIMIZA SAHİP ÇIKTI
“Milletimiz 15 Temmuz’da tankların önüne yatarak Cumhurbaşkanımıza sahip çıktığı gibi 24 Haziran’da seller olup sandıklara akarak sahip çıktı” diyen Maviş, meydanlarda elinde kadehle ‘Şerefine Tayyip’ diyerek nara atanların karşısında geceler boyu ‘Fetih Suresi’ okuyarak gözyaşı dökenlerin dualarının kabul olduğunu söyledi. 

2 MİLLETVEKİLİNİ FAZLASIYLA ÇIKARACAK OY ORANINA ULAŞTIK
 “Her ne kadar 2’inci milletvekilimizi meclise gönderemesek de Sinop’ta çok büyük bir başarı elde ettik diyen Maviş; “CHP’nin oylarının 2 katından fazla, 2 milletvekilini fazlasıyla çıkaracak bir oy oranına ulaştık. Ancak ittifaklar nedeniyle bu seçimde CHP kendi oylarıyla değil sağdan soldan ittirerek milletvekili çıkardı. Dolayısıyla biz hak ettiğimiz başarıyı elde ettik. Sinop’ta, 71 Bin 700 olan oyumuzu 77 Binlere çıkardık. Aynı şekilde yüzde 55,6 oy oranıyla Türkiye’de ki milletvekili oy ortalamasının 13 puan üzerinde oy aldık. Yine 61,2 oy oranıyla Cumhurbaşkanlığı seçiminde de 9 puan farkla Türkiye ortalamasının üzerinde büyük bir başarı elde ettik” ifadelerini kullandı. 
Gerze İlçe Teşkilatına da yeni bir yönetim olmasına rağmen kısa sürede başarı elde ettikleri için teşekkür eden Maviş, “Mevcut yönetimimiz kısa sürede teşekkül etmiş olmasına ve bir miktar da Gerze’de türbülansa girmiş olmamıza rağmen motivasyonlarından hiçbir şey kaybetmediler. Tüm teşkilat kollarıyla sahada oldukları için teşekkür ediyorum” dedi. 

HEDEF, MART 2019’DA GERZE BELEDİYESİ
24 Haziran seçimlerinin ardından yeni hedeflerinin Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler olduğunu söyleyen Maviş, “24 Haziran akşamı seçim bitti. 25 Haziran sabahı yeni bir seçim başladı. Hedef, Mart 2019’da Gerze Belediyesi. 24 Haziran gecesi Gerze’de doğan Güneş, bize Mart 2019’un aydınlığını gösteriyor. Yerel seçimlerde Gerze Belediyesini AK Belediyecilikle buluşturmak için Gerze’ye biraz daha fazla emek vereceğim” dedi.
gerzeninsesi.com

Yorum Yap
Güncel
Sınav sorularını ele geçiren FETÖ’cülere operasyon
Sınav sorularını ele geçiren FETÖ’cülere operasyon
Samsun Emniyet Müdürlüğü tarafından aralarında Sinop’un da bulunduğu çeşitli illerde düzenlenen operasyonda, Polislikten Komiserliğe Geçiş Sınavı sorularını ele geçirerek örgüt üyelerine dağıttığı tespit edilen 32 şahıs gözaltına alındı.
Hayvansal üretim istatistikleri açıklandı
Hayvansal üretim istatistikleri açıklandı
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2018 yılı Hayvansal Üretim İstatistiklerini açıkladı. Verilere göre; Sinop’ta 2018 yılında büyük baş hayvan sayısı bir önceki yıla göre yüzde 4,6 artış göstererek 105 bin 799 oldu. Sinop’un toplam süt üretim miktarı ise 102 bin tona ulaştı. 
Damızlık koçlar sahiplerini buldu
Damızlık koçlar sahiplerini buldu
Sinop İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından 33 yetiştiriciye 43 adet Karayaka ırkı damızlık koç dağıtıldı.
Tanrıkulu’dan, geçmiş olsun ziyareti
Tanrıkulu’dan, geçmiş olsun ziyareti
Sinop İl Tarım ve Orman Müdür Vekili Bekir Yücel Tanrıkulu geçtiğimiz günlerde Gerze ilçesinde çıkan yangın sonucu zarar gören Gerze balıkçı barınaklarını ziyaret etti.
Bakan Mehmet Nuri Ersoy’un Sinop Programı 
Bakan Mehmet Nuri Ersoy’un Sinop Programı 
AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun, 17 Şubat 2019 Pazar günü Sinop'a gelecek olan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un ziyaret programını kamuoyuyla paylaştı.
Sinop Emniyeti denetimlerini sürdürüyor
Sinop Emniyeti denetimlerini sürdürüyor
Sinop İl Emniyet Müdürlüğü “Çocuk ve Gençlerin Korunmasına Yönelik Okul Çevreleri ve Okul Servis Araçları Denetim Uygulaması”na devam ediyor.
Yeşilay elçileri projesi uygulamaya geçecek
Yeşilay elçileri projesi uygulamaya geçecek
Yeşilay Sinop Şube Başkanı Erkal Boz, Yeşilay Elçileri projesini toplumumuzda kadim bir gelenek olan ahilikten gelen esnaflarımızın, bağımlılıkla mücadeleye katkılarını sağlamak ve toplumsal duyarlılığı artırmak üzere Sinop’ta da hayata geçirmek istediklerini söyledi.
Balıklar azalıyor, esnaf satış yapamıyor
Balıklar azalıyor, esnaf satış yapamıyor
Sinop’ta satış yapamayan balıkçı esnafı sezondan umudunu yitirdi. 
Sinop'ta FETÖ'nün hücre evine yönelik operasyon
Sinop'ta FETÖ'nün hücre evine yönelik operasyon
Sinop'ta, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda gözaltına alınan 3 şüpheliden biri tutuklandı. 
Genç operatör iş kazasında hayatını kaybetti 
Genç operatör iş kazasında hayatını kaybetti 
Trabzon’da hastane otoparkı inşaatında çalışan Ayancıklı genç işçi, iş makinesinden kopan parçanın yüzüne saplanması sonucu hayatını kaybetti. İnşaatta selfie çektirerek, “Az kaldı bitecek inşallah” yazısıyla fotoğrafı sosyal medya hesabına yükleyen 27 yaşındaki işçi 5 gün önce doğum gününü kutlamıştı. 
Yaralı çocuk helikopterle hastaneye yetiştirildi
Yaralı çocuk helikopterle hastaneye yetiştirildi
Durağan ilçesinde elindeki damarı kesilen 11 yaşındaki Abdülmecit Alpak, Sağlık Bakanlığına ait ambulans helikopterle hastaneye ulaştırıldı
Gerze'de araçtan esrar çıktı
Gerze'de araçtan esrar çıktı
Gerze ilçesinde jandarma tarafından bir araçta yapılan aramada 300 gram uyuşturucu madde ele geçirildi.
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 3°C
Durum
Karla Karışık Yağmurlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:55
Güneş
07:23
Öğle
13:00
İkindi
15:53
Akşam
18:25
Yatsı
19:46
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?