Advert
Bu haber 07 Eylül 2018 08:56:57 Tarihinde eklenmiştir.

Start verildi!

Genel seçimlerin ardından yerel seçim çalışmalarına ara vermeden başlayan Ak parti'de aday belirleme takvimi netleşti. Dünden itibaren aday adaylığı başvuruları kabul edilmeye başlandı.Kesin adaylar, mülakat, yerel anketler ve mevcut başkanların performansları göz önünde bulundurularak belirlenecek. Aday adaylarının kendi ikamet ettikleri yerlerden aday olmaları zorunlu olacak. aday adayları yerel yönetimler için projelerini de ortaya koyacak.aday adaylığı süreci sonrasında ise aday adayları ile mülakatlar başlayacak. taslak programa göre mülakatların ekim ayından itibaren başlaması planlanıyor. mülakatlar sırasında aday adayları kendi projelerini en detaylı şekilde anlatacak. ayrıca parti yönetimin yapmış olduğu anketler de adayların belirlenmesi sürecinde etkili olacak. Ak parti içerisinde belirlenen aday değerlendirme komisyonu hem adayların projelerini hem de halkta karşılıkları olup olmadığını değerlendirecek. komisyon her belediye için alternatif isim önerilerini ortaya koyacak. Ak parti, illerinde sevilen isimlere de teklif götürecek. Aday belirleme sürecinde öncelik Ak partili olmayan belediyelerde olacak. Ak partili olmayan belediyelerin adaylarının öncelikli açıklanmasıyla, bu isimlerin halka kendilerini daha iyi anlatmaları için daha fazla zaman kazanmaları sağlanacak.

Start verildi!

 

Genel seçimlerin ardından yerel seçim çalışmalarına ara vermeden başlayan Ak parti’de aday belirleme takvimi netleşti. Dünden  itibaren aday adaylığı başvuruları kabul edilmeye başlandı.Kesin adaylar, mülakat, yerel anketler ve mevcut başkanların performansları göz önünde bulundurularak belirlenecek.

Aday adaylarının kendi ikamet ettikleri yerlerden aday olmaları zorunlu olacak. aday adayları yerel yönetimler için projelerini de ortaya koyacak.aday adaylığı süreci sonrasında ise aday adayları ile mülakatlar başlayacak. taslak programa göre mülakatların ekim ayından itibaren başlaması planlanıyor. mülakatlar sırasında aday adayları kendi projelerini en detaylı şekilde anlatacak. ayrıca parti yönetimin yapmış olduğu anketler de adayların belirlenmesi sürecinde etkili olacak.
Ak parti içerisinde belirlenen aday değerlendirme komisyonu hem adayların projelerini hem de halkta karşılıkları olup olmadığını değerlendirecek. komisyon her belediye için alternatif isim önerilerini ortaya koyacak. Ak parti, illerinde sevilen isimlere de teklif götürecek. Aday belirleme sürecinde öncelik Ak partili olmayan belediyelerde olacak. Ak partili olmayan belediyelerin adaylarının öncelikli açıklanmasıyla, bu isimlerin halka kendilerini daha iyi anlatmaları için daha fazla zaman kazanmaları sağlanacak.

Etiketler
Yorum Yap
Güncel
Boyabat'ta Halk Eğitim Merkezi faaliyetleri
Boyabat'ta Halk Eğitim Merkezi faaliyetleri
Boyabat ilçesinde, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce farklı dallarda açılan kurslara 907 kursiyer katıldı.
Dereye düşen köpeği kurtardı
Dereye düşen köpeği kurtardı
Gerze'de dereye düşen köpeği soğuğa aldırış etmeden buz gibi suya girerek kurtaran belediye personeli büyüt takdir topladı.
Boyabat'ta asayiş uygulaması
Boyabat'ta asayiş uygulaması
Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, asayiş uygulaması gerçekleştirdi.
Kaçak avcılık yapanlara 2 bin 625 TL ceza 
Kaçak avcılık yapanlara 2 bin 625 TL ceza 
Sinop’un Boyabat ilçesinde kaçak avlandıkları iddia edilen 3 kişiye toplam 2 bin 625 TL para cezası kesildi. 
Boyabat’ta hayvan ambulansı hizmeti
Boyabat’ta hayvan ambulansı hizmeti
Sinop’un Boyabat ilçesinde yaralı ve zor durumdaki sokak hayvanlarına kesintisiz hizmet verebilmek ve aşılama yapabilmek için hayvan ambulansı hizmetine başladı. 
Öğrencilerden esnafa çay ikramı
Öğrencilerden esnafa çay ikramı
Boyabat ilçesinde, Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü öğrencileri ilçede faaliyet gösteren esnaflara çay ikramında bulundu.
Başkan Belovacıklı’dan TSM korosuna ziyaret
Başkan Belovacıklı’dan TSM korosuna ziyaret
Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek Belediye Konservatuarı TSM Korosu’nu ziyaret etti.
Kaçak avcılara ceza yağdı
Kaçak avcılara ceza yağdı
Boyabat ilçe jandarma ekipleri, Milli Parklar müdürlüğü ile yürüttüğü denetimlerde ilçe genelinde kaçak avcılık yapanlara 2 bin 828 TL. ceza yazdı.
Vergi yapılandırmasını ihlal eden vatandaşlar için büyük fırsat
Vergi yapılandırmasını ihlal eden vatandaşlar için büyük fırsat
Sinop Defterdarı Naci Günaydın, vergi borcu yapılandırması bulunan fakat, bu yapılandırma sürecini ihlal eden vatandaşlar için yeni bir fırsat sunulduğunu söyledi. Günaydın; “Vatandaşlarımız borçlarını ödemeleri gerektiği tarihten ödeme tarihine kadar geçen süre için ödenmesi gereken geç ödeme zammı ile birlikte 28 Şubat 2019 tarihine kadar ödemeleri halinde 7143 sayılı Kanun hükümlerinden yeniden yararlanma imkanı sağlanmıştır” dedi. 
İş dünyası temsilcileri Samsun’da buluştu
İş dünyası temsilcileri Samsun’da buluştu
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) & Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Reel Sektör & Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantıları’nın onbirincisi Samsun’da yapıldı. Toplantıya Sinop’un da içinde bulunduğu çeşitli illerden İş dünyası, banka genel müdür ve genel müdür yardımcıları ile reel sektör temsilcileri katıldı.
Boyabatlı öğrencilerden kültür gezisi
Boyabatlı öğrencilerden kültür gezisi
Boyabat Türk Telekom Fen Lisesi öğrencileri, akademik gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Ankara’ya kültür gezisi düzenledi.
AFAD’dan istişare toplantısı
AFAD’dan istişare toplantısı
Samsun Afet ve Acil Durum Arama ve Kurtarma Birlik Müdürlüğü tarafından istişare toplantısı düzenlendi. Toplantıya Sinop’un da içinde bulunduğu çeşitli illerden temsilciler katıldı. 
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 3°C
Durum
Karla Karışık Yağmurlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?