Advert
Bu haber 14 Eylül 2018 18:15:57 Tarihinde eklenmiştir.

Zifri Azap filminin galası Boyabat'ta yapıldı - Vitrin Haber

Zifri Azap filminin galası Boyabat'ta yapıldı - sinop haber

Zifri Azap filminin galası Boyabat'ta yapıldı - Vitrin Haber

Senaryosunu Özlem Bölükbaşı'nın yazdığı, yönetmenliğini Haydar Işık, genel koordinatörlüğünü Cem Başaran Aksan ve yapımcılığını Serkan Özdemir'in üstlendiği, Ümit Acar, Ayberg Yılmaz, Gülfer Sarıgül, Burhan Çelik, Özge Pirçek, Ömer Konakçı, İrem Alhan, Mehmet Aydoğmuş, Ömer Baran ve Yağmur Demirci'nin rol aldığı Zifir-i Azap filminin galaBoyabat Belediyesi 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi Sinema Salonu'nda yapıldı.

Filmin gösterimi öncesinde yapılan tanıtım ve söyleşi bölümünde konuşan AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Boyabat'ın bir tarih, kültür ve medeniyet kenti olduğunu ve izlerini taşıdığını söyledi.

Filmin Fragmanı için tıklayın

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı da, "Boyabat doğal bir sinema platosu gibi. Filmin tüm ekibi, çekimler sonrası Boyabat'tan ayrılırken 'Boyabat bize sahip çıktı, Boyabat bizi çok sevdi" dediler. Ben Boyabat'ı sevdiren Boyabatlılara çok teşekkür ediyorum" dedi.

Programda Sinop İşadamları Derneği Başkanı (SİAD) Başkanı Rafet Orhan'da konuşma yaptı. Program ardından, Zifir-i Azap filminin gösterimi yapıldı. 

Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
10°C / 8°C
Durum
Yağmurlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:49
Güneş
07:21
Öğle
12:31
İkindi
15:03
Akşam
17:29
Yatsı
18:53
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?