Advert
Bu haber 17 Eylül 2018 18:24:22 Tarihinde eklenmiştir.

Proje hazırlama ve yürütme eğitimi sona erdi - Vitrin Haber

Proje hazırlama ve yürütme eğitimi sona erdi - sinop haber

Proje hazırlama ve yürütme eğitimi sona erdi - Vitrin Haber

Sinop Üniversitesi Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Otelinde 3 gün süreyle devam eden eğitimde; Türkiye Bilim Akademisi üyeleri Prof. Dr. Adil Denizli ve Doç. Dr. Filiz Kuralay ile birlikte, proje yürütme ve değerlendirme alanında deneyim sahibi olan Prof. Dr. Emir Baki Denkbaş, Prof. Dr. Sinan Akgöl, TÜBA-GEBİP ödüllü Prof. Dr. Lokman Uzun ve Doç. Dr. Bora Garipcan tarafından katılımcılara teorik ve interaktif eğitimler verildi.
 
Sinop Üniversitesinden ve Türkiye’nin farklı illerinden çok sayıda akademisyenin katıldığı eğitimde, etkili bir proje planlaması, proje önerisi ve proje yönetim süreçleri hakkında uygulamalı sunumlar yapıldı.  
  
Örnek proje hazırlama tekniklerinin anlatıldığı eğitimin son gününde, eğitime katılan akademisyenler tarafından sunulan proje önerileri eğitmenlerce panel yöntemi ile değerlendirildi.

Eğitimlerin ardından düzenlenen kapanış programına; Sinop Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Tabak, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şükrü Çelik, eğitimciler Prof. Dr. Adil Denizli, Prof. Dr. Emir Baki Denkbaş, Prof. Dr. Sinan Akgöl, Prof. Dr. Lokman Uzun, Doç. Dr. Bora Garipcan ve Doç. Dr. Filiz Kuralay ile Etkinlik Kurulu Üyeleri Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Emin Çorman, Dr. Öğr. Üyesi Abdülkerim Karabulut ve Öğr. Gör. Dr. Mehmet Samet Erdem ile akademisyenler katıldı.

Kapanış programında konuşan Etkinlik Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Emin Çorman, eğitimin verimli ve başarılı bir şekilde tamamlandığını belirterek, “Bilim insanı olarak bizlere gerçek sorumluluğumuzu ve görevlerimizi hatırlatan sevgili hocalarımızın eğitimlerinin, tüm katılımcılar için faydalı ve etkili geçtiğine inanıyorum. Eğitimimize katılarak bizlere vakit ayıran ve önemli bilgiler sunan sevgili hocalarımıza ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.
 
Ardından "Temel ve Uygulamalı Bilimlerde Araştırma-Geliştirme Projeleri Hazırlama ve Yürütme Eğitimi”ne katılan eğitimcilere, Sinop Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Tabak ve Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şükrü Çelik tarafından hediye takdim edildi.
 
Sunulan projelerde birinciliğe layık görülen gruba ise, Etkinlik Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Emin Çorman tarafından hediye takdim edildi. 
 
“Temel ve Uygulamalı Bilimlerde Araştırma-Geliştirme Projeleri Hazırlama ve Yürütme Eğitimi” çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 3°C
Durum
Karla Karışık Yağmurlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
03:58
Güneş
05:37
Öğle
12:45
İkindi
16:31
Akşam
19:39
Yatsı
21:11
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?