Advert
Bu haber 17 Eylül 2018 18:24:25 Tarihinde eklenmiştir.

Dalgın, Yeni MYO Binasını inceledi - Vitrin Haber

Dalgın, Yeni MYO Binasını inceledi - sinop haber

Dalgın, Yeni MYO Binasını inceledi - Vitrin Haber

Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın’a inceleme sırasında; Genel Sekreter Mehmet Atlı, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ali Turan Bayram, Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal Balki, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Ercan Karaçar, Dr. Öğr. Üyesi Olca Sezen Doğancili, Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. İsmail Umut Duran, Öğr. Gör. Volkan Çavuş, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Kayhan Koyuncu, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı personeli ile yüklenici firma yetkilileri eşlik etti.

Yeni Kampüs Alanının içinde yer alan ve bu yıl ilk kez öğrencilerini ağırlayacak olan Meslek Yüksekokulu yeni eğitim binasında, gereken tüm hazırlıklar tamamlandı.
Derslikleri ve uygulama alanlarıyla öğrencileri pek çok yeni olanak sağlayacak olan eğitim binası, 2018-2019 Akademik Yılında, Meslek Yüksekokulu ile Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu öğrencilerin hizmetine sunulacak.
 Modern mimarisiyle de dikkat çeken yeni eğitim binasını ziyaret eden Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, ilk olarak Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal Balki ile Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ali Turan Bayram’ı makamında ziyaret etti.

Rektör Dalgın daha sonra Meslek Yüksekokulu yeni eğitim binasında sırasıyla;  öğretim elemanı odaları, derslikler, amfi, koridorlar, laboratuvarlar ve öğrenci kantinini gezerek, yetkililerden bilgiler aldı.
 


 
 
 
 

 

Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
6°C / 3°C
Durum
Karla Karışık Yağmurlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:55
Güneş
07:23
Öğle
13:00
İkindi
15:53
Akşam
18:25
Yatsı
19:46
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz.?